ODETCHNIJ
I WYCISZ UMYSŁ

Wiemy, że w Domku POSPOKÓJ chcecie złapać oddech i odpocząć w najbliższym gronie. Tu wszystko dzieje się powoli. Bez pośpiechu i nadmiaru wrażeń. I choć w okolicy bywał Napoleon nie czuć tu turystycznego zadęcia. Blisko 100 jezior, szeroka gama roślinności i zwierząt, lasy, a wśród nich dziewicze okolice Trupla.
Wszystko to sprawia, że stosunkowo niewielka kraina na pograniczu Pojezierza Iławskiego i Brodnickiego jest rajem dla odwiedzających. Szczęście. To proste przyjemności – siedzenie na pomoście, kawa z widokiem na jezioro, łowienie ryb, zbieranie grzybów, a latem poziomek, spacery lub jazda na rowerze.

NAD
JEZIOREM
TRUPEL

Z Domku POSPOKÓJ bez trudu wyruszycie na spacer lub wycieczkę rowerową. Od malowniczego Jeziora Trupel dzieli nas zaledwie kilka metrów. Podziwiać kojące widoki i podglądać życie dzikiej natury możecie z kilku pomostów.
Całym sercem polecamy Wam plażę na której przy odrobinie szczęścia będziecie zupełnie sami. W dzień można pluskać się do woli, a wieczorem podziwiać piękne zachody słońca. Do najbliższych miejscowości dotrzecie urokliwymi trasami. To doskonałe kierunki na wycieczkę rowerową.

<<< Fot. Piotrek Długołęcki

PRZEWODNIK PO OKOLICY

Kaplica Rodziny Albersów – 1 km
Rezerwat przyrody Jeziora Karaś – 12 km
Zamek Szymbark – 15 km
Iława – 17 km
Brodnicki Park Krajobrazowy – 20 km
Ruiny Pałacu w Kamieńcu – 28 km
Stok narciarski Kurza Góra – 30 km