ARCHITEKTURA

Prostota
inspirowana skandynawskim designem

Luksusowe życie ewoluuje, a luksus definiuje się na nowo. Komfort tkwi w prostocie. Światło słoneczne przenika przez duże okna, wpadając w otwartą przestrzeń. Otula Cię poczucie spokoju, gdy przez przeszkloną ścianę obserwujesz łagodne kołysanie drzew. Bez względu na to, czy jesteś na zewnątrz w lesie, czy czujesz się komfortowo w środku, jesteś blisko natury.
Nasze umysły mają przestrzeń do oddychania, przestrzeń do myślenia. Oddajemy się ciepłu płonącego ognia, przypominającego nam, jak to jest czuć się jak w domu. W końcu dom jest tam, gdzie czujesz się sobą.

Przestrzeń

Gotowanie

Sen

Domek ma powierzchnię 43 metrów kwadratowych z kuchnią, jadalnią, salonem, łazienką i 2 sypialniami. Brak obsługi, tylko w pełni wyposażona kuchnia: zmywarka, piekarnik, lodówka, ekspres do kawy, książki kucharskie. Domek może pomieścić do 6 osób – w dwóch sypialniach z łóżkami dwuosobowymi i dwuosobowej kanapie w salonie.

Łazienka.

Ogrzewanie

Zajęcia

Kabina prysznicowa, suszarka do włosów, ręczniki. Kominek typu koza i klimatyzacja z funkcją grzania. Biblioteczka, gry planszowe, miejsce na ognisko, taras, grill, jezioro, natura.

REZERWACJE

Sprawdź termin